A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: record

Filename: controllers/comment.php

Line Number: 39

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property 'id' of non-object

Filename: controllers/comment.php

Line Number: 39

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property 'baslik' of non-object

Filename: controllers/comment.php

Line Number: 80

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property 'baslik' of non-object

Filename: controllers/comment.php

Line Number: 83

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property 'meta_description' of non-object

Filename: controllers/comment.php

Line Number: 84

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Trying to get property 'meta_keywords' of non-object

Filename: controllers/comment.php

Line Number: 85

- Dr Bekir Hucuptan
<div style=

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined property: stdClass::$title

Filename: views/index.php

Line Number: 12

">

kliniğimiz hakkında görüşler

Sizde Görüşlerinizi Paylaşın
Ozon Terapi

Ozon Terapi

Doktor Beye mantar rahatsızlığım için ozon tedavisi yaptırdım ve oldukça iyi bir sonuç aldım. Ek olarak yapılan glutatyon takviyesi ile bağısıklık sistemimin desteklenmesini sağladık. Uygulamalar öncesi neler yapılabileceğini, hangi tedaviyi ne şekilde uygulaması gerektiğini anlatan, gerek beslenme gerekse egzersiz olsun hastayı doğru şekilde yönlendiren, mutlaka önerebileceğim bir hekim. Ayrıca kliniğin hijyen koşulları ve ekibin güler yüzleri, ilgi alakaları içinde çok teşekkür ediyorum.

İr.... Ç... 06.01.2021 15:25

Eklem Ağrısı

Eklem Ağrısı

Şiddetli eklem ağrılarım ve bağırsak problemlerimin yanı sıra bağışıklık sistemimizi kuvvetlendirmek için eşimle beraber uzun araştırmalarımız sonucu Bekir Hocayla tanıştık.Her konuda açıklayıcı fikirleri, yaklaşımı ve uygulamış olduğu tedavi yöntemiyle şikayetlerimden kurtuldum.Yollarimizin kesişmiş olmasından dolayı inanılmaz mutluyuz.Emeği için tekrar çokk tesekkur ederiz.

C... A... 05.01.2021 14:52

Mezoterapi

Mezoterapi

Bekir bey ile tanışmamız İnternet sayesinde oldu. İyiki tanımışım diyorum. Mezoterapi ve hacemat yaptırdım. Gerek bilgisi gerek mütevaziliği ve hoş sohbeti sayesinde iğneler bile canımı çok yakmadı. Kliniğin temizliği ve düzeni şu dönemde bile korkmadan gidilecek biyer olmasını sağlıyor. Ne desem az doktor bey için.

M.... 24.12.2020 11:00

Yüzümde zamanla oluşan hasarlar için gittim, gerçekten ne istediginizi anlayan, titizlikle çalışan bir doktor, tedaviden cok memnun kaldım. Tavsiye ediyorum

Ş... Ş.. 03.12.2020 16:13

Hastasıyla birebir ilgilenen, güler yüzlü bir doktor. Eşim doktoruna benim de gitmemi önerdi. Eşim memnun kalınca ben de gitmeye karar verdim. Ben de sonuçtan çok mutluyum. Bizi gençleştiren doktor beye teşekkür ederim.

Erdem Kamil 09.11.2020 14:00

Botoks

Botoks

Tavsiye üzerine gittim. Botoks yapıldı. Yüzümde ve boynumda ihtiyaç duyduğum diğer bölgeler için doktor bey güzel bilgilendirdi, acil gerekmeyen işlemlere girmedi. Mezoterapiyi önerdi. O tedavi devam ediyor. Sakin, aşama aşama ilerliyoruz. Gelişmelerden memnunum. Bilgilendirici, yönlendirici ve güven veren bir doktor.

B... C.. 29.08.2020 13:45

Size daha iyi hizmet vermemiz için yorumlarınızı bizimle paylaşın.

Uygulamalar

Güzelliğinizi ve sağlığınızı artıran bireysel tedaviler sunmak için Tıbbi gelişmeleri, Yenilikleri ve Tecrübeleri benzersiz bir şekilde birleştiriyoruz. Hepsi tıbbi standartlarda gerçekleştirilen ozon terapi, kupa terapi, mezoterapi, vitamin takviyeleri, bağışıklık güçlendirme, sigara bırakma, cilt bakımı ve cerrahi olmayan kozmetik tedaviler sunuyoruz.

OZON TEDAVİSİ

Ozon (O 3 ) - üç oksijen atomundan oluşan bir moleküldür. Yüksek enerjili, aktif oksijen formudur ve bu nedenle "aktif oksijen" olarak da anılır. Medikal ozon, ozon jeneratörlerinde üretilen % 5 saf ozon ve % 95 tıbbi saf oksijen karışımıdır. Tıpta, bakterisidal, virüsidal ve fungisidal etkilerinden yararlanır.

SAÇ MEZOTERAPİSİ

Saç için gerekli vitaminleri, mineralleri, oligo elementleri ve dolaşım düzenleyicileri içeren özel bir karışımın küçük iğneler ile saçlı deri içerisine verilmesi işlemi saç mezoterapisi olarak adlandırılır. Uygulama saç köklerine gelen kan akımının artmasına, daha iyi beslenmesine yardımcı olur

SELÜLİT MEZOTERAPİSİ

Estetik açıdan görüntüyü etkileyen selülit, hormonal ve dolaşım bozukluğundan kaynaklanan bir sorun olarak görülür. Özellikle basen bölgesi, bacaklar ve kalçalarda görülür.

YÜZ MEZOTERAPİSİ

Yüz, boyun ve dekolte bölgesine cildin vitamin ve mineralini karşılamak, akne, keloid gibi cilt hastalıklarını tedavi etmek amacıyla iğne ile bazı bitkisel veya farmakolojik ilaçların enjekte edilmesine yüz mezoterapisi denir.

HİRUDOTERAPİ ( SÜLÜK TEDAVİSİ )

Tıbbi sülüklerin kullanımı oldukça eskidir. Kayıtlarda, Mısırlıların MÖ 3500 yıldan daha eski bir süreden beri sülük tedavisini kullandığını savunan tarihçiler vardır.

KUPA TEDAVİSİ

Alternatif tıpta bardak çekme olarak da bilinen kupa terapisi kuru ve ıslak olarak ikiye ayrılır. Çin, Antik Mısır ve Orta Doğu kültürü olarak bilinen kupa terapisi MÖ. 1550’li yıllarda Mısır’da bulunan kitaplarda yazıldığı gözlemlenmiştir.

HACAMAT

Kan dolaşımını arttırmak için bölgesel vakum oluşturmaya dayanan kuru kupa uygulaması ve belli vücut noktalarına bölgesel vakumla beraber yüzeyel cilt kesikleri oluşturarak kanın alındığı yaş kupa uygulaması (Hacamat) olmak üzere iki yöntemle uygulanır.

AĞRI MEZOTERAPİSİ

Cildin orta katmanına (mezoderm) bir dizi enjeksiyon uygulamak için çok ince iğneler kullanır. Mezoterapi tedavisinde amaç zayıf dolaşım ve cilt hasarına neden olan iltihaplanma gibi altta yatan sorunları düzeltmesidir.
Üzerinde çalıştığımız en son tedavi gelişmelerini gördünüz mü?
Son gelişmeler için bizi instagramda takip edin

PHP Social Stream: There is no feed data to display!

Online
Randevu