Hakkımda

İster sağlığınızı, ister yaşlanma belirtilerinizi iyileştirmek veya daha sağlıklı bir vücut istiyor olun, tedavilerimizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için buradayız. Hasta memnuniyeti konusunda kendimizle gurur duyuyoruz ve gelecekte sizi kliniğimizde ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

21 Eylül 1976 tarihinde doğdum. İlk ve orta öğrenimimi Akşehir’de, Lise öğrenimimi Kayseri Fen Lisesinde tamamladım. 2002 yılında GATA Askeri Tıp Fakültesinden mezun oldum. Askeri Hekim olarak Şırnak, Balıkesir ve Ankara’da çalıştım. 2013 yılında kendi isteğimle istifa ettim. 2013 yılından itibaren ozon terapi, mezoterapi, kupa terapi, sülük tedavisi eğitimlerini ve sertifikalarını aldım. Medikal estetik uygulamaları alanında birçok seminer, workshop, kadavra çalıştayları, kongre ve konferanslara katıldım. Kozmetik Dermatoloji alanında, yüz hatlarını ve cilt kırışıklıklarını iyileştirmeye yardımcı olmak için, cerrahi olmayan yöntemler ile cilde, tıbbi standartlarda yapılan enjeksiyonlarla ilgilenmekteyim. GETAT uygulamaları alanında, bağışıklık sistemi güçlendirme, ağrı tedavileri, eklem ve kas ağrılarının tedavileri, kalp ve damar hastalıklarının desteklenmesi, fibromiyalji, tenişçi dirseği, sigara bırakma tedavileri, baş ağrısı, migren, kronik toksisite ile ilgilenmekteyim.

2013-2020 yılları arasında Ankara ve İzmir’deki klinik ve hastanelerde çalıştım. 2020 yılında kendi kliniğimi açtım. Halen kendi kliniğimde hastalarıma hizmet vermeye devam ediyorum.

Estetik uygulamalarımdaki prensiplerim;

Önce güvenli ve zararsız Sağlık Bakanlığı onaylı güvenli ürünleri kullanırım. Etkinliği kanıtlanmamış, güvenli ürün statüsünde olmayan hiçbir maddeyi asla kullanmam.

Yapacağım uygulamanın kişiye ne kadar güzellik veya fonksiyon kazandıracağına göre uygulamaları öneririm.

Doğallık benim için vazgeçilmez bir kriter. Abartı veya doğal olmayan bir sonuç yapmam. Doğallıktan kastettiğim az etki değil, uygulama yapılan bölgenin anatomik olarak bozulmadan eskiden olduğu gibi daha iyi ve sağlıklı bir hale getirmektir. Yapılabilecek maksimum etkiyi güvenli bir şekilde oluşturmak daha önemli.

Uygulama öncesi ve sonrası dönemde her türlü sorunuzu cevaplamaya çalışırım. Uygulamanın nasıl olduğu ile ilgili detaylı bilgileri her zaman veririm.

Yapılacak olan uygulamaya hastanın kendisinin karar vermesi benim için çok önemlidir. Eğer tam emin olamıyorsa veya tereddüt yaşıyorsa, uygulamayı erteleyip karar verdiğinde tekrar değerlendirmeyi öneririm. İyileşme isteği kişinin kendi içinde başlamalı, iyileşmeyi istemeyen birini iyileştiremezsiniz.

Hasta hekim arasında öncelikle bir güven bağı oluşması gerektiğine inanırım. Çünkü kişi hekimine güvenmezse iyileşme süreci de olumlu gelişmez. Hastalıkların şifası da ruhen ve bedenen iyileşmeye odaklanmakla başlar.

Bana göre hijyenin her basamakta en üst düzeyde olması gerekir.

Dünyalar tatlısı iki kızım var. Çalışma hayatım dışında iyi bir baba ve iyi bir eş olmaya çalışırım. Hayatımdaki en değerli varlığım olan ailem her şeyden önce gelir. Hayatı birlikte paylaştığım, başarımda büyük katkısı olan yüce insan. Ona çok teşekkür ederim.

Uygulamalar

Güzelliğinizi ve sağlığınızı artıran bireysel tedaviler sunmak için Tıbbi gelişmeleri, Yenilikleri ve Tecrübeleri benzersiz bir şekilde birleştiriyoruz. Hepsi tıbbi standartlarda gerçekleştirilen ozon terapi, kupa terapi, mezoterapi, vitamin takviyeleri, bağışıklık güçlendirme, sigara bırakma, cilt bakımı ve cerrahi olmayan kozmetik tedaviler sunuyoruz.

OZON TEDAVİSİ

Ozon (O 3 ) - üç oksijen atomundan oluşan bir moleküldür. Yüksek enerjili, aktif oksijen formudur ve bu nedenle "aktif oksijen" olarak da anılır. Medikal ozon, ozon jeneratörlerinde üretilen % 5 saf ozon ve % 95 tıbbi saf oksijen karışımıdır. Tıpta, bakterisidal, virüsidal ve fungisidal etkilerinden yararlanır.

SAÇ MEZOTERAPİSİ

Saç için gerekli vitaminleri, mineralleri, oligo elementleri ve dolaşım düzenleyicileri içeren özel bir karışımın küçük iğneler ile saçlı deri içerisine verilmesi işlemi saç mezoterapisi olarak adlandırılır. Uygulama saç köklerine gelen kan akımının artmasına, daha iyi beslenmesine yardımcı olur

SELÜLİT MEZOTERAPİSİ

Estetik açıdan görüntüyü etkileyen selülit, hormonal ve dolaşım bozukluğundan kaynaklanan bir sorun olarak görülür. Özellikle basen bölgesi, bacaklar ve kalçalarda görülür.

YÜZ MEZOTERAPİSİ

Yüz, boyun ve dekolte bölgesine cildin vitamin ve mineralini karşılamak, akne, keloid gibi cilt hastalıklarını tedavi etmek amacıyla iğne ile bazı bitkisel veya farmakolojik ilaçların enjekte edilmesine yüz mezoterapisi denir.

HİRUDOTERAPİ ( SÜLÜK TEDAVİSİ )

Tıbbi sülüklerin kullanımı oldukça eskidir. Kayıtlarda, Mısırlıların MÖ 3500 yıldan daha eski bir süreden beri sülük tedavisini kullandığını savunan tarihçiler vardır.

KUPA TEDAVİSİ

Alternatif tıpta bardak çekme olarak da bilinen kupa terapisi kuru ve ıslak olarak ikiye ayrılır. Çin, Antik Mısır ve Orta Doğu kültürü olarak bilinen kupa terapisi MÖ. 1550’li yıllarda Mısır’da bulunan kitaplarda yazıldığı gözlemlenmiştir.

HACAMAT

Kan dolaşımını arttırmak için bölgesel vakum oluşturmaya dayanan kuru kupa uygulaması ve belli vücut noktalarına bölgesel vakumla beraber yüzeyel cilt kesikleri oluşturarak kanın alındığı yaş kupa uygulaması (Hacamat) olmak üzere iki yöntemle uygulanır.

AĞRI MEZOTERAPİSİ

Cildin orta katmanına (mezoderm) bir dizi enjeksiyon uygulamak için çok ince iğneler kullanır. Mezoterapi tedavisinde amaç zayıf dolaşım ve cilt hasarına neden olan iltihaplanma gibi altta yatan sorunları düzeltmesidir.
Üzerinde çalıştığımız en son tedavi gelişmelerini gördünüz mü?
Son gelişmeler için bizi instagramda takip edin

PHP Social Stream: There is no feed data to display!

Online
Randevu